Kawitacja

 
347
8411347841
Marki
 

Strona 1 z 1 - 5 pozycji razem

 • Kawitacja Skincare 3, UZ, IR, EMS Kod : 845
  Kawitacja Skincare 3, UZ, IR, EMS
  Na stanie (2 szt) Marka: SKINCARE

  Kawitacja ultradźwiękowa jest bezbolesną, nieinwazyjną, delikatną, skuteczną i szczególnie trwałą metodą usuwania tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu i wygładzania skóry. To urządzenie jest przeznaczone do używania w domu lub jako terapia wspomagająca w salonie kosmetycznym. Dzięki połączeniu kawitacji ultradźwiękowej, EMS i podczerwieni IR otrzymujesz kompleksowe narzędzie do zwalczania nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu i powisłej skóry.

  347 zł
 • Urządzenie radiofrekwencyjne z IR oraz lifting terapią Ilwy FF4380 Kod : 947
  Urządzenie radiofrekwencyjne z IR oraz lifting terapią Ilwy FF4380
  Na stanie (7 szt) Marka: ILWY

  To urządzenie z nową, wielopunktową technologią radiofrekwencyjną oraz promieniowaniem podczerwonym o mocy 880nm oferuje profesjonalną pielęgnację skóry w domu oraz salonach kosmetycznych.

  Celowe kształtowanie obszarów twarzy, dekoltu i lokalnie problematycznych partii ciała, głębokie wyrównanie zmarszczek, rewitalizacja skóry, całkowity lifting.

  493 zł
 • Urządzenie radiofrekwencyjne Ilwy LTC-21 Kod : 1037
  Urządzenie radiofrekwencyjne Ilwy LTC-21
  Dostawa w ciągu miesiąca Marka: ILWY

  Urządzenie frakcyjne RF z 21-punktową RF siatką i inteligentnym systemem LTC z dwustopniową regulacją temperatury. Luksusowa pielęgnacja dla skóry i ciała. Wzmocnienie, wygładzenie zmarszczek, redukcja osadów tłuszczu, rozjaśnienie skóry, redukcja kręgów pod oczami, podwójnego podbródka, całkowity lifting skóry.

   

  619 zł
 • Ilwy FaceCare Radiofrekwencyjne urządzenie do liftingu twarzy Kod : 902
  Ilwy FaceCare Radiofrekwencyjne urządzenie do liftingu twarzy
  Na stanie (7 szt) Marka: ILWY

  Napięcie skóry (lifting), eliminowanie torebek i kół pod oczami "lub podwójnej podbródki". Poprawa elastyczności skóry, pobudza produkcję kolagenu i odmładza skórę. Przeciw starzeniu się skóry. Usuwanie zrostów i blizn w skórze, np. Po ciąży i otyłości. Urządzenie jest wyposażone w terapię IR, aby aktywować komórkowy metabolizm.

   

  631 zł
 • Kavitace s radiofrekvencí, LED a vibra terapií Zlime (Barva Zlatá perleťová) Kod : 2559/B
  Urządzenie kawitacyjne z radiofrekwencją, terapią LED i wibracjami Zlime
  Dostawa w ciągu miesiąca Marka: ZLIME

  Urządzenie kawitacyjne z radiofrekwencją, terapią LED i wibracjami Zlime, jest nieinwazyjnym kawitacyjnym i frakcyjnym  RF urządzeniem do leczenia ud, brzucha i ramion. Urządzenie ma proste sterowanie z informacjami wyświetlanymi na podświetlanym wyświetlaczu, łatwo można zmieniać tryby i ich intensywność. Urządzenie jest również wyposażone w licznik czasu ustawiony na 15 minut, więc wiesz ile zostało do końca terapii.

   

  840 zł

Strona 1 z 1 - 5 pozycji razem