Szczotka laserowa z infra-terapią zapewniająca zdrowy wzrost włosów ...

26 ocen
 
 

Szczotka laserowa z infra-terapią dla zdrowego wzrostu włosów. Wzpomaga szybszy wzrost zdrowych włosów, regeneruje korzenie włosów, wzmacnia włosy słabe. Wystarczy ją używać przez 10 minut dziennie.

 

Dostępność Dostawa w ciągu miesiąca
235 zł    
Kod produktu 144
Marka OSTATNÍ Výrobci
Kategoria Pielęgnacja włosów
 

Szczotka laserowa z infra-terapią dla zdrowego wzrostu włosów.

Wzpomaga szybszy wzrost zdrowych włosów, regeneruje korzenie włosów, wzmacnia włosy słabe. Wystarczy ją używać przez 10 minut dziennie.

Ponadto jest bardzo łatwy w użyciu bez żadnych skutków ubocznych - wystarczy lekko i powoli przeczesywać włosy i masować skórę głowy w miejscach wypadania włosów lub w miejscach pozbawionych włosów.

Laserowa szczotka z infra-terapią łączy różne technologie leczenia i przyspieszania wzrostu włosów:

Światłoterapia, niebieskie światło do leczenia górznej części korzonków włosów i czerwone światło do pielęgnacji głębokiej części korzonków włosów.

Laseroterapia

 

Biostymulacyjna wibracjaNastavit jako hlavní

Prezent - można również otrzymać zestaw kosmetyczny w futerału, który zawiera

Nożyczki do manicure, szczypce do paznokci, pęsetę, grzebień, pilnik do paznokci, lusterko, maszynka do golenia + 3 ostrza i szczoteczkę do zębów do podróży w tym futerale.

Za pomocą szczotki laserowej z terapią podczerwioną dostaje się energia do korzonków włosów przez co poprawia krążenie krwi i przyspiesza metabolizm komórkowy w skórze głowy. W rezultacie korzonki włosów leczy, a nawet odnawia, więc słabe włosy są leczone, a nawet mogą zacząć rosnąć nowe włosy (to jest zależne od przyczyny wypadania włosów)

Jest o wiele bardziej skuteczny i wszechstronny niż w przypadku innych produktów, które opierają się wyłącznie na technologii laserowej.

Szczotka laserowa z terapią podczerwoną jest profesjonalna pielęgnacja włosów i może być używana w zaciszu własnego domu, bez dużych kosztów dla podobnych usług w studiach fryzjerskich.

Urządzenie działa na 4 mikropaluszkowe baterie (nie są częścią dostawy)

 


Zawartość opakowania:Nastavit jako hlavní

1 x urządzenie do masażu PGC

1 x zestaw kosmetyczny = prezent

1 x szczotka do włosów,

1 x silikonowy rękawica do masażu 

1 x instrukcja

 

Szczotka laserowa z infra-terapią - podstawowe korzyści

Wzpomaga szybszy wrost zdrowych włosów, regeneruje korzenie włosów, wzmacnia włosy słabe.

Wystarczy ją używać przez 10 minut dziennie. Ponadto jest bardzo łatwy w użyciu bez żadnych skutków ubocznych - wystarczy lekko i powoli przeczesywać włosy i masować skórę głowy w miejscach wypadania włosów lub w miejscach pozbawionych włosów.

 

Nastavit jako hlavní

Waga 0.574 kg