DeluxeSkin kryo urządzenie przeciw zmarszczkom

Brak oceny
 
Nowość Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Urządzenie to Ci zapewni innowacyjną pielęgnację o skórę poprzez cold & warm technologię - wykorzystanie zmiennego chłodu i ciepła. Wetchnnie nowe życie w twoją skórę.

 

540 zł
Marka Glomeve
Kategoria Urządzenia kosmetyczne
Gwarancja 2 lata
Wybierz wariant
Kod produktu 3067/ZLA Kolor: złoto Na stanie (11 szt) 540 zł
   
 

Urządzenie to Ci zapewni innowacyjną pielęgnację o skórę poprzez cold & warm technologię - wykorzystanie zmiennego chłodu i ciepła. Wetchnnie nowe życie w twoją skórę.

Czy masz następujące problemy ze skórą?

1. Zmęczona skóra
2. Rozszerzone pory
3. Kręgi pod oczami
4. Ciemne plamy
5. Czarne kropki

DeluxeSkin Cryo Anti-Wrinkle Machine jest przeznaczona dla Ciebie.

Możliwości wykorzystania

Powisła skóra bez elastyczności, ciemna skóra o szorstkich porach, starzejąca się skóra ze zmarszczkami, cienie pod oczami, niewyraźna skóra z czarnymi kropkami, skóra o złym metabolizmie, skóra ze słabą zdolnością wchłaniania.

Jony chłodzące i rozgrzewające symbolizują wejście i wyjście. Chłodzące jony pomagają zmniejszyć pory i zamknąć wilgoć, zapewniając tak głębokie oczyszczenie skóry. Rozgrzewające jony wręcz przeciwnie otwierają pory i sprzyjają wchłanianiu.

 

 

 

Dwie rewolucyjne zasady, które sprawiają, że to urządzenie staje się numerem jeden w pielęgnacji skóry:

 

1. Zasada wibracji akustycznych dla piękna
Istnieją co najmniej trzy miliony porów na każdej twarzy, możemy ręcznie oczyścić powierzchnię skóry za pomocą środków czyszczących, ale trudno jest usunąć tłuszcz, chociaż tylko poprzez usunięcie pozostałości tłuszczów z porów skóry może się skóra odnowić i głęboko oczyścić. 46 lat praktyki
i specjalizacja w zakresie pielęgnacji skóry i ewolucja procesu technologicznego opracowanego przez expertów, w połączeniu z naszymi najlepszymi inżynierami w zakresie technologii mikrowibracji ultradźwiękowych, doprowadziła do opracowania urządzenia o sprecyzowanej powierzchni, która czyści prędkością 8200 obr./min i wibracjami o wysokiej częstotliwości, oczyszcza skórę głębiej i pozostawia skórę gładką i czystszą.

2. Zasada ogrzewania i chłodzenia
Japoński profesor na uniwersytecie odkrył, że podgrzewanie skóry na temperature 42 stopni Celsjusza, pomaga produkować białko HSP, naprawiać jej komórki i zwiększa elastyczność. Zapobiega również powstawaniu zmarszczek. Chłodzenie, wręcz przeciwnie, zamyka delikatne pory skóry i zatrzymuje wilgoć w skórze. Temperatura w zakresie od 6 do 42 stopni Celsjusza pozostawia skórę gładką i młodzieńczą.

 

Funkcje:

Efekt chłodzenia

1. Zapewnia jędrność skóry, utrzymuje jej elastyczność, zapobiega alergiom i innym problemom
2. Zmniejsza pory i zapobiega powstawaniu zmarszczek
3. Łagodzi zmęczenie mięśni, łagodzi zmęczenie skóry, zmniejsza zaczerwienienie i ból, zwiększa odporność na powtarzające się stany zapalne i trądzik

Efekt ogrzewania

1. Ogrzewanie zapewnia uczucie ciepła i komfortu, pomaga rozluźnić mięśnie i złagodzić ból
2. Pobudza krążenie krwi, otwiera pory i zapewnia wchłanianie wszystkich produktów pielęgnacyjnych skórę, pozostawiając ją elastyczną i gładką
3. Zastosowanie gąbki do głębokiego oczyszczania zapewnia lepsze uwalnianie toksynów

 

Fotonowy efekt LED

Czerwone promieniowanie: wspomaga krążenie krwi, produkcję kolagenu i poprawia elastyczność skóry, pozostawiając ją elastyczną i gładką. Nadaje się do powiędłej skóry  i zmarszczek.

Niebieskie promieniowanie: usuwa bakterie i niszczy środowisko, w którym się pojawiają, usuwa trądzik
i blizny które pozostawia.

 

 

Instrukcja obsługi

Przed użyciem

Przed pierwszym użyciem podłącz gniazdko ładowania z zewnętrznym źródłem zasilania za pomocą kabla USB, wyświetlacz LCD zmieni kolor na czerwony.

Gdy wyświetlacz zaświeci się na niebiesko, urządzenie jest w pełni naładowane i można je odłączyć od zasilania. Ładowanie trwa 5-6 godzin.

Przed użyciem dokładnie oczyść skórę.

Użycie

1. Naciśnij wyłącznik, urządzenie zacznie się rozgrzewać i pozostanie na pierwszym poziomie.
2. Naciśnij ponownie ten sam przycisk, urządzenie przełączy się w tryb czerwonego fotonu, a następnym naciśnięciem przycisku przełączy się w tryb niebieskiego fotonu. Trzecie naciśnięcie powoduje wyłączenie trybu fotonowego.
3. Naciśnij przycisk regulacji temperatury, aby ustawić temperaturę.

 

Wyniki

  • Podwojona absorpcja i elastyczna skóra
    Po oczyszczeniu skóry zastosuj esencje, włącz program rozgrzewający / wibracyjny, efekt podwójnej absorpcji uzyskuje się za pomocą produktów wspomagających, w razie potrzeby można również zastosować promieniowanie fotonowe niebieskie i czerwone.

 

  • Mocniejsza cera
    Po wchłonięciu nałożonych produktów do pielęgnacji skóry włącz program chłodzenia / wibracji, który zamyka pory i pozostawia skórę aksamitną i jędrną, wykorzystajcie niebieskie i czerwone promieniowanie fotonowe.

 

Parametry

Napięcie robocze: DC 5 V
Pojemność baterii: 1000 mAh
Moc ładowania: 2,5 W
Moc: 10,5 W
Temperatura pracy: 6 - 42 stopni Celsjusza
Czas ładowania: 5-6 godzin
Częstotliwość wibracji: 8200 (+ 10 obr / min)
Wymiary: 150 * 40 * 42 mm
Waga: 135 g

 

Zawartość opakowania:

urządzenie DeluxeSkin cryo

Kabel do ładowania USB

Torba flanelowa

Instrukcja obsługi