HF Therapy LZ-006A do regeneracji i wzrostu włosów

Brak oceny
 
  • 1 z 7
 

HF Therapy LZ-006A do regeneracji i wzrostu włosów,  Urządzenie wykorzystuje nieinwazyjną terapię w celu odmłodzenia, wzmocnienia i napięcia skóry, leczenia trądziku, wygładzaniu blizn i złagodzenia obrzęku.

 

Dostępność Dostawa w ciągu miesiąca
305 zł    
Kod produktu 596
Marka ILWY
Kategoria Urządzenia kosmetyczne
 

HF Therapy LZ-006A do regeneracji i wzrostu włosów

Urządzenie wykorzystuje nieinwazyjną terapię w celu odmłodzenia, wzmocnienia i napięcia skóry, leczenia trądziku, wygładzaniu blizn i złagodzenia obrzęku. Ma również działanie antyseptyczne i antybakteryjne. Urządzenie można z powodzeniem stosować nie tylko w okolicach twarzy, podbródka i szyi, ale także w innych problemowych częściach ciała, takich jak dekolt, wzmocnienie skóry brzucha. Świetnie się nadaje również do wzmacniania obszarów, w których powstaje tzw. skóra pomarańczowa - cellulit.

Urządzenia do terapii o wysokiej częstotliwości są obecnie szeroko stosowane w salonach dermatologicznych i kosmetycznych do leczenia trądziku, wzmacniania i odmładzania skóry oraz leczenia utraty włosów i pobudzania ich nowego wzrostu.

Do urządzenia do terapii o wysokiej częstotliwości  HF LZ-006A HF Therapy LZ-006A są dostarczane specjalne elektrody do stosowania w konkretnym obszarze.

Urządzenie wysokiej częstotliwości do pielęgnacji skóry HF Therapy LZ-006A podgrzewa miejsce aplikacji i zwiększa aktywność komórek, powodując wygładzenie skóry. W trakcie terapii powstaje ozon mający efekt bakteriobójczy i anty-bakteryjny. Rozszerzeniem porów dochodzi do wydalania zanieczyszczeń ze skóry. Skóra się osusza i leczy zakaźne stany. Aktywność chłonnych i krwionośnych zakończeń prowadzi do modyfikowania struktury skóry i zrównoważenia bilansu wody i tłuszczu w skórze.

Urządzenie o wysokiej częstotliwości do oczyszczania skóry Therapy HF LZ-006A nadaje się również do używania w okolicach karku i ciemiena, gdzie pobudza krążenie krwi i metabolizm, które może być wykorzystane w leczeniu neurastenii, migreny i bezsenności. Również dzięki powstawania ozonu, metoda ta jest stosowana w profilaktyce wypadania włosów czy koloru włosów lub wzmacniania włosów i ich nowego wzrostu.

Urządzenie o wysokiej częstotliwości do leczenia skóry HF Therapy LZ-006A nadaje się również do całkowitego relaksu i odnowienia „zmęczonej” skóry po całym dniu pracy i ze względu na działanie uspokajające może być stosowane do uwolnienia napięcia, lokalnego bólu i tak dalej.

Zawartość opakowania:

Urządzenie o wysokiej częstotliwości do leczenia skóry HF Therapy LZ-006A, 4 elektrody do różnych rodzajów używania, instrukcja obsługi

 

 

 

Waga 0.75 kg