Ilwy FaceCare Radiofrekwencyjne urządzenie do liftingu twarzy

2 ocen
 
  • 1 z 6
 

Napięcie skóry (lifting), eliminowanie torebek i kół pod oczami "lub podwójnej podbródki". Poprawa elastyczności skóry, pobudza produkcję kolagenu i odmładza skórę. Przeciw starzeniu się skóry. Usuwanie zrostów i blizn w skórze, np. Po ciąży i otyłości. Urządzenie jest wyposażone w terapię IR, aby aktywować komórkowy metabolizm.

 

Dostępność Na stanie (7 szt)
631 zł    
Kod produktu 902
Marka ILWY
Kategoria Urządzenia kosmetyczne
 

Urządzenie radiofrekwencyjne Ilwy FaceCare to nieinwazyjne ułamkowe urządzenie RF do użytku w domu i mniejszych salonach.

Główne cechy urządzenia

  • celowe kształtowanie okolic twarzy (na przykład podwójnego podbródka), dekoltu i lokalnie problematycznych części ciała
  • system wielobiegunowy (144 punkty) działa znacznie wydajniej niż dwubiegunowe urządzenia RF
  • głębokie usuwanie zmarszczek
  • naprężenie skóry (lifting), eliminacja worków i kół pod oczami "lub podwójnej podbródki"
  • poprawa elastyczności skóry, wspomaganie produkcji kolagenu i całkowite odmłodzenie skóry
  • działa przeciw starzeniu się skóry i wzmacnia pory
  • usuwanie zrostów i blizn w skórze np. po ciąży i otyłości
  • urządzenie jest wyposażone w terapię IR, aby aktywować komórkowy metabolizm.
  • urządzenie można doładowywać - gdy nie ogranicza Cię pozycja gniazdka - można urządzenie zastosować wszędzie

 

Ułamkowa Radiofrekwencja - Nieinwazyjna liposukcja - rozbijanie komórek tłuszczowych za pomocą pola RF (Radio Frequency). Całkowity lifting twarzy i szyi. Maksymalna moc urządzenia wynosi 5 W; Częstotliwość: do wyboru w trzech poziomach o łącznej mocy 1 Mhz; maksymalny czas aplikacji: 20 minut. Pole wielobiegunowe RF (144 punkty). Po trzech aplikacjach zauważalna jest już wyraźna poprawa.

Urządzenie radiofrekwencyjne FaceCare wykorzystuje system fal radiowych do głębokiej kontrolowanej penetracji RF przy użyciu wielofrekwencyjnej częstotliwości radiowej. Radiofrekwencyjna fala przechodzi przez powierzchnię skóry, do tkanek podskórnych (przenika od 15 do 20 mm do tkanki), kdzie silnie ogrzewa komórki tłuszczowe (do temperatury 48 ° C, w obszarze szyji i twarzy powinna temperatura mieścić się w zakresie od 39 do 44 ° C), skóra się napręża i wygładza . Dochodzi do skórczenia i naprężenia początkowo luźnej i powisłej skóry naprzykład na twarzy, wokół oczu, przy czym usuwa zmarszczki. W tkance pod wpływem energii - ogrzewaniu, dochodzi do rozrywana komóreki tłuszczowe i ich redystrybucji, skurczów i namnażanie włókien kolagenowych (nowy kolagen zwiększa elastyczność, skóra jest puszystsza, rozpromienioną i młodszą), zwiększenia mikrokrążenia, poprawy ilości tlenu w tkance i pobudzenia naturalnych regeneracyjnych procesów metabolicznych (wspieranie tworzenia elastyny). Układ limfatyczny usuwa zanieczyszczenia osadzone w tkance podskórnej w tym rozbitych komórek tłuszczowych i usuwa je z ciała.

Parametry:

napięcie: AC100-240V

DC: 9V 500mA

moc: 5W

częstotliwość wyjściowa: 1 MHz

waga: 150g

wymiary: 157 x 40 x 42 mm

Zawartość opakowania:

urządzenie

sieciowy adapter do ładowania

instrukcja obsługi

 

 

Waga 0.621 kg