Żelazko ultradźwiękowe do cery z LED terapią i BIO lampą

18 ocen
 
  • 1 z 8
 

Ultradźwiękowe urządzenie do pielęgnacji skóry 3MHz i terapia fotonowa są szeroko stosowane w leczeniu problematycznej skóry, uzyskania i utrzymania elastycznej, zdrowej i gładkiej skóry z redukcją zmarszczek, kręgów pod oczami, rewitalizacji zmęczonej, zmęczonej skóry i eliminacji nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Dostępność Na stanie (17 szt)
384 zł    
Kod produktu 923
Marka AIMY
Kategoria Urządzenia kosmetyczne
 

Biolampa 7 świateł z terapią ultradźwiękową

Urządzenie do pielęgnacji skóry z ultradźwiękiem 3MHz i fotonoterapia RGB (czerwone światło, zielone światło, niebieskie światło i dalej żółte, fioletowe, białe i zielone światło księżyca) są szeroko stosowane w leczeniu problematycznej skóry, wzmocnienia i utrzymania elastyczności, zdrowia i gładkiej skóry z redukcją zmarszczek, kręgów pod oczami, rewitalizacja powisłej, zmęczonej skóry i eliminacja nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Terapia fotonowa za pomocą światła skutecznie poprawia kondycję skóry głowy, gdzie następuje aktywacja komórek we włosach, poprawia przepływ krwi i procesy metaboliczne, co z kolei utrzymuje zdrowsze włosy, ograniczając ich utratę.

Główne cechy urządzenia:

  • wybór trybu ultradźwięku pulsyjny i nieprzerwany
  • wybór intensywności ultradźwięków (niski / wysoki)
  • wybór z siedmiu lamp Bio
  • wybór stałego światła lub impulsów świetlnych
  • terapia termiczna - głowica aplikacyjna ogrzewa skórę, aktywuje naczynia krwionośne w okolicy i sprawia, że ​​terapia jest bardziej efektywna

 

Opieka ultrasonograficzna:

Urządzenie ma dwa opcjonalne stopnie intensywności. Został on zaprojektowany, aby utrzymać miękką i gładką skórę, usuwać nadmiar tłuszczu z porów skóry, aby tak zapobiec powstawaniu trądziku, zaskórników i aktywować komórki skóry, a tym samym zmniejszyć powstawanie zmarszczek na twarzy a także do skutecznego wdrażania produktów kosmetycznych w głąb skóry - więc tam, gdzie powinny się przedostać i gdzie ich trudno dostarczyć za użyciem tylko palców.

Zabieg ultradźwiękowy z użyciem żelazka galwanicznego na skórę, dzięki funkcji masażu, zmniejsza pojemność i ruch każdej komórki. Funkcja ta, zwana również masażem komórek, stymuluje i reguluje cytomembrany, zwiększa przepuszczalność skóry. Ponadto zwiększa temperaturę w głębszych warstwach skóry o 0,5 ˚C - 1˚C, co sprzyja absorpcji żywności, przyszpieszenie metabolizmu regeneruje i wzmacnia tkanki. Odpowiedni żel przewodzący lub inny podobny produkt kosmetyczny powinien być użyty do prawidłowego funkcjonowania terapii.

 

TERAPIA ŚWIATŁEM - TERAPIA FOTONOWA:


Starożytni Grecy znali pozytywny wpływ światła. WykorzystywaLI opalanie do leczenia szeregu dolegliwości. Nosiciel nagrody Nobla - duński lekarz Niels Ryberg Filsen z powodzeniem leczył choroby skóry poprzez koncentrację promieni świetlnych i tym samym wzkazał nowy kierunek w użyciu światła do celów medycznych. Dzisiaj terapia fotonowa jest coraz częściej stosowana w dermatologii i kosmetyce. Oddzielając kolory od spektra, możemy wpływać na skórę zgodnie z określonymi wymaganiami.

Badania naukowe pokazują, że światło wnika w ciało w postaci fotonów i jest absorbowane przez fotoreceptory w komórkach skóry. To światło aktywuje fotoreceptory, które następnie wytwarzają energię dla otaczających ją ugrupować komórkowych i mają korzystny wpływ na odmłodzenie i upiększanie skóry.

Nastavit jako hlavníNastavit jako hlavní

 

Niebieskie światło:

Stosowanie niebieskiego światła przenikającego w płytką część skóry właściwej (470nm) pomaga aktywować porfiryny w skórze w którą wnika i niszczy szkodliwe bakterie. Wytwarza nadtlenek, który eliminuje strukturę bakterii powodującą problemy skórne, takie jak trądzik. Ponadto wzmacnia produkcję włókien kolagenowych.

Zielone światło:

Zielone światło przenika do  środkowej warstwy dermatycznej cery (530 nm), a jego specyficzne długości fal pomagają usunąć wady estetyczne skóry, takie jak plamy (np. wątrobiane), piegi, jak również rogowacenie, etc. W przeciwieństwie do różnych preparatów kosmetycznych, działanie fototerapii wykorzystuje moc ciała i zachęca go do działania w celu wyeliminowania lub złagodzenia skutków starzenia się lub zwiększenia efektów produktów kosmetycznych. Zielone światło stymuluje naturalny proces regeneracji skóry - skóra jest gładsza, ma zdrowy koloryt, a wszelkie zmarszczki są znacznie łagodniejsze.

 

Czerwone światło:

Czerwone światło penetruje najgłębiej (ca: 650 nm), i jest stosowane w leczeniu różnych nieprawidłowości skóry oraz wad, takich jak trądzik, opryszczka, oparzenia i drobne blizny, np., Po ospie... Pobudza ukrwienie, metabolizm i zapobiega plamom pigmentowym.

Czerwony / niebieski = fioletowe światło

Fioletowe światło wzmacnia włókna tkanki, zamyka pory. Eliminuje żółtawą skórę, wygładza zmarszczki i pomaga podczas skłonności do trądziku. Przyspiesza krążenie krwi.

Zielony i niebieski = żółte światło

Żółte światło reguluje funkcje gruczołów skórnych, wyrównuje tłustą cerę, działa dobrze na czarne lub różowe kropki i trądzik. Jednocześnie poprawia syntezę białek i kolagenu, uwalniając napięcie skóry.

Czerwony i zielony

Zielone światło stymuluje naturalny proces regeneracji skóry - skóra jest gładsza, ma zdrowy kolor i wszelkie zmarszczki są zauważalnie delikatniejsze. Czerwony pobudza krążenie krwi, metabolizm i zapobiega gromadzeniu pigmentów.

Czerwony, zielony i niebieski = tworzy biały w spektrum kolorów RGB

Możesz wybrać tę kombinację kolorów, jeśli wolisz nie wybierać pojedynczo. Jest to połączenie poprzedniego w jednym kroku. Nadaje się również do zapobiegania różnym alergiom i obrzękom.

 

Dane techniczne:

Napięcie: 110-230 V 50 / 60Hz, 10 W, DC 24V i częstotliwość ultradźwiękowa 3MHz

 

Opakowanie:

urządzenie, kabel do ładowania z sieci, instrukcja obsługi

 

 

Waga 0.353 kg