Studio ultradźwiękowe Skincare 3w1 CS-638A

Brak oceny
 
  • 1 z 3
 

To urządzenie jest odpowiednie zarówno dla małego salonu, jak i tych, którzy poważnie traktują troskę o swój wygląd, ale wolą opiekę w środowisku domowym.

Za pomocą ultradźwięków o mocy do 1,1 Mhz i trzech narzędzi aplikacyjnych można czyścić, odżywiać, usuwać zmarszczki i usuwać nadmiar tłuszczu nie tylko na twarzy, ale dzięki głowicy kawitacyjnej również na brzuchu lub udach.

Dostępność Na stanie (1 szt)
704 zł    
Kod produktu 1073
Marka SKINCARE
Kategoria Urządzenia kosmetyczne
 
Studio ultradźwiękowe 3w1 CS-638A
 

To urządzenie jest odpowiednie zarówno dla małego salonu, jak i tych, którzy poważnie traktują troskę o swój wygląd, ale wolą opiekę w środowisku domowym. Za pomocą ultradźwięków o mocy do 1,1 Mhz i trzech narzędzi aplikacyjnych można czyścić, odżywiać, usuwać zmarszczki i leczyć czarne kropki i usuwać nadmiar tłuszczu nie tylko w okolicy twarzy (podwójna broda, kręgi pod oczami), ale dzięki głowicy kawitacyjnej również na brzuchu lub udach.

Główne cechy urządzenia:

⦁ trzy narzędzia aplikacyjne - punktowy do lokalnego zastosowania i leczenia czarnych kropek, węższe do leczenia mniejszych obszarów wokół nosa i pod oczami, a szersze do zabiegów powierzchniowych i kawitacyjnych (podwójny podbródek, brzuch, uda)

⦁ 2 tryby - pulsacyjny i ciągły

⦁ 9 stopni intensywności (niższy stopień w przypadku klasycznego zabiegu na twarzy, wysoki stopień kawitacji przy nadmiernym usuwaniu tłuszczu)

⦁ Łatwy w użyciu - możesz zobaczyć wszystko na czytelnym panelu sterowania

⦁ Urządzenie ma wbudowany odlicznik czasu ustawiony na 15 minut, a następnie wyłącza się automatycznie

 
 
 
 

Jak może urządzenie pomóc?

1. Wygładza i napręża skórę - dzięki ultradźwiękom aktywuje komórki skóry, pobudza krążenie krwi i układ limfatyczny, regeneruje tkankę. Skóra staje się elastyczna i rozjaśniona.

2. Kawitacja ultradźwiękowa o mocy 1,1 Mhz jest skuteczną metodą usuwania nadmiaru tłuszczu. Ultradźwięki rozbijają komórkę tłuszczową, a układ limfatyczny je następnie łatwiej usuwa z organizmu.

3. Zmniejsza obrzęki i kręgi pod oczami, zmniejsza plamy melaniny i pigmentu. Dzięki narzędziu punktowemu można usunąć czarne kropki.

4. Głęboko oczyszcza skórę i eliminuje pojawienie się trądziku. Dzięki ultradźwiękom urządzenie "wyciąga" z porów brud i nadmiar tłuszczu, które są odżywką dla bakterii powodujących trądzik.

 
Kto nie może korzystać z urządzenia:
Osoby z gorączką powyżej 38 ° C lub inną ostrą chorobą, skrajnie wysokim ciśnieniem, udarem, krwawieniem, cierpiącymi na egzemę, kobietami w ciąży,  przed i podczas miesiączki 
nieużywać do partii brzucha
 
 
 

Dane techniczne:
Napięcie: 220 V / 50 Hz
Ultradźwięk: do 1,1 Mhz
Tryby: impulsyjny / ciągły
Waga 1,3 kg
Wymiary: 28 x 15 x 6 cm

Zawartość opakowania:
1 x urządzenie
3 x głowica aplikacyjna
Instrukcja obsługi

 

Waga 1.438 kg