Urządzenie podciśnieniowe do czyszczenia porów z mikrodermabrazją KD-802

Brak oceny
 
  • 1 z 11
 

Urządzenie podciśnieniowe do czyszczenia skóry z mikrodermabrazją oferuje delikatny, ale bardzo skuteczny sposób usuwania czarnych kropek, zaskórników i pryszczów, a także dermabrazję i ogólny peeling. Urządzenie jest doskonałym pomocnikiem w wygładzaniu nierówności skóry, blizn, zjednolicenia kolorów i aktywacji komórek skóry.

 

Dostępność Na stanie (4 szt)
339 zł    
Kod produktu 1097
Marka Kingdom
Kategoria Urządzenia kosmetyczne
 

Urządzenie podciśnieniowe do czyszczenia porów z mikrodermabrazją KD-802

Urządzenie podciśnieniowe do czyszczenia skóry z mikrodermabrazją oferuje delikatny, ale bardzo skuteczny sposób usuwania czarnych kropek, zaskórników i pryszczów, a także dermabrazję i ogólny peeling. Urządzenie jest doskonałym pomocnikiem w wygładzaniu nierówności skóry, blizn, zjednolicenia kolorów i aktywacji komórek skóry. oferuje 3 stopnie intensywności podciśnienia i dodatkowo jest wyposażony niebieskim BIO światłem dla łagodzenia podraźnionej skóry.

Główne cechy urządzenia:

  • 3 stopnie intensywności ssania próżniowego i terapia światłem niebieskim
  • Prosta obsługa jednym przyciskiem
  • Ergonomiczny kształt dla naturalnego używania
  • Korzystanie z czterech końcówek może rozwiązać problem z czarnymi kropkami i wypryskami, a to nawet w trudno dostępnych miejscach, takich jak okolice nosa, zapobiegając powstawaniu drobnym zmarszczkom w ich pogłębieniu, ogólnie uaktywnić krążenie krwi i system limfatyczny skóry dogłębnie i używać mikrodermabrazji, aby usunąć martwe komórki naskórka, brud i tłuszcz.
  • Dzięki funkcji urządzenia i usunięcia brudu i martwych warstw skóry (peeling) są pory rozluźnione i skóra jest zdrowsza. Ponadto uruchamiane jest tworzenie nowych komórek i tworzenie kolagenu. Skóra jest gładsza i wygląda młodsza i zdrowsza.
  • Połączenie podciśnienia i mikrodermabrazji jest nieinwazyjny, bezbolesny sposób do całkowitej odbudowy skóry.
  • Urządzenie można użyć również do leczenia blizn, plam pigmentowych i zmian trądzikowych.

odkurzacz pory urządzenie z mikrodermabrazji KD-802 jest ładowanie przez USB, więc nie kabel nie przeszkadza dogodnym opieki w dowolnym momencie.

Urządzenie podciśnieniowe z mikrodermabrazją KD-802 jest ładowane za pomocą USB, więc żaden kabel nie przeszkadza w wygodnym używaniu urządzenia.

 

Zakres dostawy:

Urządzenie podciśnieniowe z mikrodermabrazją KD-802

4 x końcówka

kabel do ładowania USB

filtry zapasowe

instrukcja obsługi

 

Informacje techniczne:

Napięcie: 5V-1A

Moc: 1,2 W

Wymiary: 163 x 40 x 70 mm

waga: 365g

Waga 0.373 kg