Wielofunkcyjne urządzenie radiofrekwencyjne

Brak oceny
 
Nowość Efekt lupa
  • 1 z 13
 

Doskonale regeneruje poszczególne warstwy skóry, napręża jej cerę i wygładza zmarszczki. Korzystając z tego przenośnego urządzenia ultradźwiękowego, możesz samodzielnie wykonywać zabiegi kosmetyczne w domu. To, co było do tej pory możliwe tylko w studiach kosmetycznych, można wykonywać regularnie w domu za pomocą tego wielofunkcyjnego urządzenia.

Dostępność Dostawa w ciągu 14 dni
464 zł    
Kod produktu 2554
Marka Glomeve
Kategoria Wzmocnienie ciała i kształtowanie sylwetki
Gwarancja 2 lata
 

Ręczne urządzenie ultradźwiękowe działąjące na podstawie wibracji, które zwiększa krążenie krwi i utlenienia tkanki. Doskonale regeneruje poszczególne warstwy skóry, napręża jej cerę i wygładza zmarszczki. Korzystając z tego przenośnego urządzenia ultradźwiękowego, możesz samodzielnie wykonywać zabiegi kosmetyczne w domu. To, co dotychczas było możliwe tylko w studiach kosmetycznych, można teraz regularnie wykonywać w domu za pomocą tego wielofunkcyjnego urządzenia.

 

Właściwości:

- nadaje się do pielęgnacji skóry i ciała

- ujędrnia skórę, wygładza zmarszczki

- zwiększa krążenie krwi, utlenia tkanki

- regeneruje poszczególne warstwy skóry

- opieka kosmetyczna w zaciszu domu

Funkcje:

1. EMS (elektryczna stymulacja mięśni)

Ta unikalna stymulacja mięśni pozwala  aktywować komórki, sprzyja proliferację białka kolagenowego, stymuluje mięśnie i zapewnia lepszą elastyczność i pigmentację skóry. Stymulacja tkanki podskórnej aktywuje komórki i stymuluje kolagen do przegrupowania. Tworzy to nowy kolagen, który pozwoli skórze być bardziej elastyczną i mocniejszą. To urządzenie może upiększyć i odmłodzić skórę i cerę bez skutków ubocznych.

2. Elektroporacja
Ponieważ jest bardzo skomplikowane dostarczyć do głębszych warstw skóry prokolagen i kwas hyarulonowy i inne wysokomolekularne składniki, są używane do efektu odmładzającego strzykawki. Elektroporacja jest specjalną technologią, która może wytworzyć pory między komórkami w bardzo krótkim czasie. Te pory umożliwiają wejście powyższych substancji w głębsze warstwy skóry bez wizyty chirurgii plastycznej.

3. Mezoporacja
Jest to metoda, która wprowadza substancje o źiarnie 1 mm w głąb skóry. Podawanie składników odżywczych tą metodą zapewni zarówno naprawienie uszkodzonej skóry, jak i spowolni proces starzenia.

4. Radiofrekwencja
Kawitacja jest procesem, w którym fala ultradźwiękowa wytwarza mikropęcherzyki w komórce tłuszczowej, otoczka komórki staje się porowata, a spójność komórek jest naruszona. W końcu rozkłada się i uwalnia zawartą w niej tłuszcz. Tłuszcz jest w postaci triglicerydów uwalniany do przestrzeni zewnątrzkomórkowej, gdzie metabolizowany na glicerol, który jest rozpuszczalny w wodzie i jest zużywane przez organizm jako źródło energii. Kolejnym produktem są kwasy tłuszczowe, które są przetwarzane przez organizm z innymi kwasami tłuszczowymi, np. z pożywienia. System limfatyczny następnie eliminuje tłuszcz i toksyny z organizmu.

5. Fotonowa terapia światłem LED
Fototerapia jest stosowana od lat sześćdziesiątych. Foton ma określoną masę i energię, która odpowiada długości fali. Każda z długości fali promieniowania świetlnego ma określony wpływ na ciało. Częściowa terapia światłem:

  • przyspiesza regenerację kolagenu, regenerację komórek i gojenie
  • naprawa skóry, usuwanie stanów zapalnych i pomaganie skórze w pozbyciu się martwych komórek
  • pomaga w rozprzestrzenianiu krwi, przyspiesza krążenie krwi i syntezę białek.
  • pomaga rozmnażać włókna kolagenowe, zwiększać fibroblasty i kolageny, przyspiesza reprodukcję komórek

 

Urządzenie ma 6 trybów: czerwony, zielony, pomarańczowy, fioletowy i fioletowy migający.

TRYB CZERWONY - długość fali: 620 nm (+ -10 nm)

Umożliwia regenerację kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna, pomiejsza pory.

TRYB ZIELONY - Długość fali: 520nm (+ -10nm)

Tryb ten zapewnia neutralizację, równowagę i stabilizację szorstkiej skóry, zmarszczek, trądziku i wyprysków, które są spowodowane zmęczeniem i stresem psychicznym.

TRYB NIEBIESKI - Długość fali: 465nm (+ -10nm)

Tryb ten zmniejsza wydzielanie tłuszczu skórnego i jest stosowany do szorstkiej skóry, zmarszczek, czerwonych plam i chorób grzybiczych.

TRYB POMARAŃCZOWY - Długość fali: 610nm (+ -10nm)

Tryb ten zapobiega wysuszeniu skóry, poprawia jej elastyczność, wygładza zmarszczki i zapobiega starzeniu się skóry.

TRYB FIELOWY - Długość fali: 430nm (+ -10nm)

Tryb fioletowego światła stymuluje układ hormonalny i gruczoły limfatyczne, co prowadzi do łagodzenia skutków chorób śluzówki i powstawania trądziku.

MIGAJĄCY TRYB FIOLETOWY - Długość fali: 620nm (+ -10nm)

Ten tryb, wraz z czerwonym światłem, działa głębiej w skórze. Migający fioletowy tryb osusza esencialną przepuszczalność.

6. Ultradźwięk
Drgania o wysokiej częstotliwości mogą usuwać brud osadzony w najgłębszych porach. Dzięki ultradźwiękom możesz oczyścić każdy por, a Twoja skóra będzie znów delikatna, czysta i rozjaśniona.

 

Zawartość opakowania:


1 x urządzenie

1 x kabel ładujący USB

1 x saszetka flanelowa

1 x Podręcznik użytkowania

 

Dane techniczne:

Pojemność baterii: maks. 7W

Czas ładowania: 3 godziny (przez USB)

Czas działania: 10 minut (jedna procedura)

Rozmiar: 175 * 45 * 50 mm

Waga: 130g

Rozmiar opakowania: 226 * 158 * 80 mm