Urządzenie radiofrekwencyjne Ilwy LTC-21

Brak oceny
 
  • 1 z 8
 

Urządzenie frakcyjne RF z 21-punktową RF siatką i inteligentnym systemem LTC z dwustopniową regulacją temperatury. Luksusowa pielęgnacja dla skóry i ciała. Wzmocnienie, wygładzenie zmarszczek, redukcja osadów tłuszczu, rozjaśnienie skóry, redukcja kręgów pod oczami, podwójnego podbródka, całkowity lifting skóry.

 

Dostępność Dostawa w ciągu miesiąca
619 zł    
Kod produktu 1037
Marka ILWY
Kategoria Wzmocnienie ciała i kształtowanie sylwetki
 
Urządzenie radiofrekwencyjne LTC-21
 
Urządzenie frakcyjne RF z 21-punktową RF siatką i inteligentnym systemem LTC (Lattice Temperature Control) z dwustopniową regulacją temperatury. 

W elektrodzie środkowej jest czujnik LTC który jest podłączony do elektronicznego mikroprocesoru w urządeniu, który kontroluje optymalną temperaturę dla pielęgnacji danego miejsca w wybranym trybie. Możesz wybierać spośród dwóch trybów, wg lokalizacji lub lokalnych potrzeb pielęgnacyjnych.

Do czego służy urządzenie:

  • Wzmocnienie, wygładzenie skóry i zmarszczek i to nawet mimicznych
  • Zmniejszenie osadów tłuszczu (worki i cienie pod oczami, podwójny podbródek)
  • Zamknięcie porów, rozjaśnienie skóry, aktywacja tworzenia włókien kolagenowych i ich optymalnego przegrupowania
  • Kształtowanie struktur twarzy "V", leczenie "opuchniętych miejsc" i całkowity lifting
  • Wzmocnienie skóry w okolicy brzucha i skuteczne zmniejszenie cellulitu
  • Urządzenie można ładować - nie wymaga połączenia sieciowego
  • Oferuje prostą obsługę bez skomplikowanej konfiguracji
 
 
 

Urządzenie radiofrekwencyjne Ilwy LTC-21 wykorzystuje nieinwazyjną metodę cząstkowych fal radiowych, która za pomocą 21 elektrod z mikroprądem bezpośrednio ogrzewa głęboką tkankę tłuszczową w obszarze podskórnym (15-20 mm) do wysokiej temperatury, co prowadzi do ich naruszenia. System limfatyczny następnie usuwa nadmiar tłuszczu i innych materiałów odpadowych, w tym toksyn.

Podczas zabiegu włókna kolagenowe są przegrupowywane i jest aktywowana ich nowa produkcja. Prowadzi to do wygładzania zmarszczek, skurczeniu i naprężeniu luźnej i powisłej skóry na twarzy, wokół oczu, woreczków i cieni pod oczami. Rozwiązuje również problem z nagromadzonym tłuszczem w okolicy brody (podwójny podbródek).
Leczenie radiofrekwencyjne jest praktycznie jedynym skutecznym sposobem na zmniejszenie tzw. cellulitu. Urządzenie może być również wykorzystywane do wzmocnienia brzucha lub ramion.
Leczeniu towarzyszą delikatne przerywane drgania (co 3 sekundy), które oprócz efektu relaksacji znacznie pomaga aktywować metabolizm i pobudza krążenie krwi w naczyniach włosowatych i tym samym przyczynia się do ogólnej poprawy kondycji skóry.

 

Dane techniczne:
materiał: ABS
czas ładowania 2-4 godz
bateria: 7,4V / 600mA
napięcie: AC100-240V, DC9V / 500mA
moc: 3W
częstotliwość wyjściowa 1 MHz

Zawartość opakowania:
- urządzenie
- ładowarka sieciowa (adapter)
- instrukcja obsługi

Waga 0.438 kg