Zestaw baniek BS-12 z magnetoterapią

Brak oceny
 
  • 1 z 7
 

Kup zestaw baiek Aimy BS12, aby otrzymać 12 baniek w 6 rozmiarach, próżniową pompę do wytwarzania podciśnienia w bańkach i rurkę przedłużającą z  aplikatorem do autoterapii w miejscach, do których nie dostaniesz samą pompą (np. Krzyż, kręgosłup szyjny ...).

Dostępność Na stanie (6 szt)
231 zł    
Kod produktu 633
Marka AIMY
Kategoria Wzmocnienie ciała i kształtowanie sylwetki
 

Aimy BS12 bańkowanie - zestaw do terapii bańkowej

Kup zestaw baiek Aimy BS12, aby otrzymać 12 baniek w 6 rozmiarach, próżniową pompę do wytwarzania podciśnienia w bańkach i rurkę przedłużającą z  aplikatorem do autoterapii w miejscach, do których nie dostaniesz samą pompą (np. Krzyż, kręgosłup szyjny ...).

Główne efekty baniek

• Usuwa blokady i sztywne mięśnie, ból pleców
• Poprawia przepływ krwi do tkanek i komórek mięśniowych - znacznie poprawia cellulit
• Odtruwa organizm, leczy obrzęki nóg
• Bańki mają pozytywny wpływ na układ limfatyczny
• Bańkowanie ma pozytywny wpływ na problemy z trawieniem
• Usuwa problemy z pęcherzem moczowym
• Pomaga z problemami ginekologicznymi oraz przy braku okresu
• Łagodzi astmę, zapalenie oskrzeli, kaszel
• Skuteczne leczenie obrzęków stóp
• Pomaga przy katarze i innych chorobach
• Pomaga przy migrenie, leczy ból pleców i stawów oraz ból reumatyczny

Terapia bańkami nie jest odpowiednia dla osób cierpiących na
• Zakrzepy
• Żylaki
• Gangrene
• Otwarte rany lub ropne infekcje

Bańkowanie (terapia próżniowa) to wysoce skuteczna technika masażu i leczenia, która zaczyna się rozszerzać we współczesnym świecie. Do tej pory było możliwe zażywać procedurę bańkowania tylko w specialistycznym salonu masażu, ale teraz, dzięki temu zestawowi baniek HT-CT212 możesz się oddawać Bańkoterapii w zaciszu własnego domu.

Bańkowanie (Cupping) jest starożytna chińska technika, w której się przykłada do powierzchni skóry specjalne bańki, w których jest po przyłożeniu do skóry utworzone podciśnienie (albo tak, że bańkę przed użyciem ogrzewano i po ostygnięciu zmniejszy się ciśnienie lub częściowym wypompowaniem powietrza) . Po umieszczeniu bańki na skórze ciała jest skóra i powierzchowna warstwa mięśni zasysana i trzymana w bańce. W niektórych przypadkach może być bańka przesuwana, gdy tymczasem podciśnienie na skórze jest aktywne, to powoduje miejscowe rozciąganie skóry i mięśni ( „ślizgające bańkowanie”). Ta procedura jest związana z techniką masażu wykonywaną przez szybkie naciskanie skóry wzdłuż grzbietu. W praktyce skóra jest ściskana w niektórych specyficznych punktach.

 

Bańkowanie to metoda znana od czasów starożytnych. Została używana przez rzymskiego lekarza Galena w 120 roku naszej ery. Bańkowanie może usunąć bóle kręgosłupa i całego układu ruchowego, wpływa również na funkcję narządów wewnętrznych. Terapie wykorzystujące bańki są wyjątkowe, ponieważ nieliczne metody powodują tak intensywne krążenie krwi w masowanej tkance. Już po jednym zabiegu może wystąpić nieoczekiwana ulga. Stosowanie baniek może być łączone z innymi technikami masażu lub dołączyć punkty akupresyjne, a tym samym stymulować meridian. Bańkowanie ma również świetne działanie w leczeniu różnych obrzęków.

Po pierwszej aplikacji baniek jest czasami możliwe, że ciało pozostanie w miejscach, gdzie zostały one przyłożone czerwone „siniaki”, ale nie są one niebezpieczne, i w ciągu kilku dni same znikną. Bańki można zastosować do pleców, dolnej części brzucha, łokci, stawów biodrowych, stóp i kostek. Podczas bańkowania ciało ogrzewa się i relaksuje. Krążenie krwi przyspieszy, a organizm szybciej wydali zanieczyszczenia. Bańkowanie jest jedną z niewielu metod masażu zalecanych w przypadku choroby. Podczas podwyższonej temperatury można przykładać bańki, na przykład do płuc i oskrzeli, a tym samym poprawić oddychanie.

Zestaw składa się z 12 plastikowych baniek o różnych rozmiarach, 8 igieł magnetycznych i jednej dużej pompy próżniowej. Ten zestaw baniek łączy tradycyjną terapię bańkową z magnetoterapią. Stosowanie tych baniek jest znacznie bezpieczniejsze i prostsze niż stosowanie tradycyjnych baniek, ponieważ nie jest konieczne użycie ognia, aby wytworzyć podciśnienie, ale wystarczy użyć dostarczonej pompki próźniowej, za pomocą której odpompować powietrze z baniek i stworzyć tak podciśnienie w nich. Dzięki tej pompie próżniowej zwiększa się skuteczność całej terapii.

Dzięki temu zestawu baniek możesz w dowolnym momencie skorzystać z wysoce skutecznej, ale zarówno bezpiecznej i prostej terapii bańkowej u siebie w domu. Wystarczy umieścić bańkę w wybranym miejscu, a następnie podłączyć pompę próźniową do bańki. Za pomocą pompy odpompować powietrze z baniek tworząc próżnię. Powtórz tę samą procedurę dla kolejnych baniek. Niektóre bańki są uzupełnione igłami magnetycznymi, dzięki czemu można cieszyć się oprócz efektów bańkoterapii także leczniczą magnetoterapią, która jest kolejną bardzo skuteczną i kilkaset lat używaną terapią leczniczą.

Zawartość opakowania:

Zestaw 12 baniek w 6 rozmiarach
Pompa próżniowa do odpompowania powietrza w bańkach
Wąż przedłużający z aplikatorem do autoterapii